Canicross s Fitminem lesopark  Štěpánka MB 5.8.2017

Tak už je srpen a naše první akce v Mladé Boleslavi je za námi. Jednalo se o první závod, který byl pořádaný mimo Liberec a to právě v Mladé Boleslavi v krásném lesoparku Štěpánka.

Počasí nám přálo celý den a krásně svítilo sluníčko, jelikož byl srpen tak bylo samozřejmě velké teplo, parádní bylo osvěžení pro pejsky v řece Klenice, která parkem protéká. Závodníci se mohly také osvěžit, jelikož v parku je všude dostupná pitná voda.
Vše šlo jak po másle, už v 10;00 odstartoval první závodník, chtěli jsme aby závodníci nemuseli běžet v tom největším vedru. Tentokrát jsme poprvé měli rozdělené tři kategorie podle váhy pejska. První byla pro pejsky do 12kg, pak pro pejsky do 22kg a poslední pro ty nejtěžší pejsky nad 22kg. Kategorie byli parádní v tom, že mohl vyhrát i ten nejmenší pejsek, takže šanci měli všichni. V nejmenší kategorii vyhráli Tomáš Fráňa a Pavla Hrníčková V kategorií do 22 kg byli první Gregovský Libor a Ilona Vávrová A v té poslední kategorii nad 22kg byli první Tomáš Jaša a Zuzana Kynclová
Také byla zařazena kategorie pro juniory, kde vyhrála skvělá mladá a hlavně talentovaná Matylda Ježková(Tereza Merthova)
Hned jak doběhl poslední závodník, tak začal závod dětí. Děti byly rozdělení také do dvou kategorií, nicméně nyní podle věku dětí. První byly nejmenší děti do 6 let a pak děti do 12 let. Na našem závodě bylo ale oceněno každé dítě, takže s prázdnou neodcházel nikdo.
Navíc každého závodníka jak dospělého tak dítě, čekala v cíli parádní pamětní medaile.
V mezičase jsme si pro předem přihlášené závodníky připravili krásnou tombolu, kde bylo 11 cen.
K vyhlášení výsledků došlo přibližně kolem 12:00, ceny byly úžasné, za ně chceme moc poděkovat našim sponzorům, hlavní díky patří firmě Fitmin.cz, která nám věnovala krásné ceny a navíc parádní pytle granulí nejen pro první místa, dále velké díky patří firmě Ško-Energo, ceny které nám Ško-Energo darovali byli úžasné a děti byli nadšení, také vám děkujeme za zapůjčení oblouku. Dále děkujeme našemu stálému partnerovi ZeroDC za skvělé ceny pro závodníky. Další díky patří firmě Kitl, jejich skvělé domácí limonády určitě ocenili naší junioři. Firma Rohozec, parádní pivovar z Českého ráje, moc děkujeme, pivo určitě závodníci ocenili. Další díky patří našim partnerům jako je Decathlon Liberec, Kurýr MB, Ariete, HUDY, Automaster MB, Faurecia MB, Mošty Lažany, Vitakraft.
Ještě jednou všem partnerům velké díky, každý závodník odcházel s plnou taškou a plnýma rukama cen plus měl na krku každý skvělou medaili.
Doufáme že tento závod se všem líbil a už se těšíme na další společnou akci.

Canicrossový závod 18.6.2017 Lidové sady

Akce se konala  v neděli 18.6.2017 v Liberci v Lidových sadech. Jednalo se o závod v canicrossu . Na závod přišlo přibližně 70 závodníků a 10 děti. Celý den nás doprovázela příjemná nálada, závodníci byli velmi nadšení z organizace, a také z tomboly, která byla příjemnou vsuvkou mezi doběhem a vyhlášením.Fotky z akce jsou zde: https://www.facebook.com/pg/runforfunliberec/photos/?tab=album&album_id=1724258530937330Výsledky Závodu: https://drive.google.com/file/d/0B_xdgjOarPTxSDlnSFpnblBKU28/view

Bežecký a Canicrossový Závod 24.9 2016 v Liberci

Náš druhý letošní závod se nám velmi vydařil. Celý den nás doprovázelo krásné počasí a dobrá nálada také nechyběla. Tentokrát náš závod probíhal v Lidových sadech v Liberci. Zaběhat si přišlo zhruba 50 závodníků. Dopoledne probíhal závod canicrossu, v 10 hodin startovali závodníci se psy nad 20 kg a v 11 hodin startovali závodníci se psy pod 20 kg. Trať byla přibližně 4km dlouha a vedla kolem lesního koupaliště v Lidový sadech. Vítěz v kategorii muži se psy nad 20 kg se stal Jakub Rinn s časem 12:20. V kategorii ženy se psy nad 20 kg s nejlepším časem dne, se stala Michaela Srchova s neuvěřitelným časem 11:20. V kategorii se psy do 20 kg z mužů zvítězil Radim Staňka s časem12:30 a z žen zvítězil Šarka Stanovska s časem 14:17. Celým dnem nám byla nablízku reportérka Českého rozhlasu Sever Lucie Fürstova, která se svým pejskem také závodila a díky Lucce máme parádní rozhovor nejen s našimi zavodniky. Moc děkujeme. Poděkování také patří všem našim partnerům za krásné sponzorské dary, dale samozřejmě poděkování patří Libereckému kraji za parádní podporu a možnost závod uspořádat právě tady pod Ještědem.

Odpoledne pak proběhl závod běžců, běželo se přibližně 8 km, běžci přišli s dobrou náladou a chuti si zabehat. Zvítězil Dušan Pokorný a Helena Daďourkova.

Moc děkujeme všem závodníkům, kamarádům, rodině a blízkým za podporu.

18.6.2016 RunForFun Vesecký rybník Liberec.

Náš první závod podpořilo spoustu supr sponzorů. Velmi děkujeme firmám Fitmin, Decathlon, Expreska Liberec, Vitakraft, Svijany, Fresh cantine, Zero DC, DJ Repro! Velké díky patří také všem závodníkům, kteří si přišli zaběhat! :) A samozřejmně velký díky tam nahorů za to supr počasí, které vyšlo ťip ťop na minutu :) Náš první závod podpořilo spoustu supr sponzorů. Velmi děkujeme firmám Fitmin, Decathlon, Expreska Liberec, Vitakraft, Svijany, Fresh cantine, Zero DC, DJ Repro! Velké díky patří také všem závodníkům, kteří si přišli zaběhat! :) A samozřejmně velký díky tam nahorů za to supr počasí, které vyšlo ťip ťop na minutu :)

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky